Fundacja Hobbit - obozy dla dzieci i młodzieży

Rejs Morski Młodej Kadry. Zapraszam na rejs szkoleniowo stażowy dla Młodej Kadry. Terminy 30.04 - 06.05.2018 r. Dodatkowe informacje na podstronach. MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ŻEGLARSTWIE KLASYCZNYM I KAJAKARSTWIE SZKÓŁ ŚREDNICH - WROCŁAW 2018. Zapraszam na II mistrzostwa Wrocławia szkół średnich w żeglarstwie i kajakarstwie. Mamy szalony łamiący szablonowe i stereotypowe myślenie pomysł wynikający z prawie 30 letnich doświadczeń. Pomysł jest tak szalony że jestem przekonany że się uda. Statut - do pobrania.

OVERVIEW

The web page fundacja-hobbit.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have crawled two pages inside the web page fundacja-hobbit.pl and found four websites referring to fundacja-hobbit.pl.

FUNDACJA-HOBBIT.PL TRAFFIC

The web page fundacja-hobbit.pl is seeing variant amounts of traffic in the past the year.
Traffic for fundacja-hobbit.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-hobbit.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-hobbit.pl

LINKS TO FUNDACJA-HOBBIT.PL

WHAT DOES FUNDACJA-HOBBIT.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-hobbit.pl Mobile Screenshot of fundacja-hobbit.pl Tablet Screenshot of fundacja-hobbit.pl

FUNDACJA-HOBBIT.PL SERVER

I found that the main root page on fundacja-hobbit.pl took eight hundred and thirty milliseconds to stream. We could not find a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
85.128.176.21

We caught that fundacja-hobbit.pl is weilding the Apache/2 operating system.

Fundacja Hobbit - obozy dla dzieci i młodzieży

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page had the following in the site, "Zapraszam na rejs szkoleniowo stażowy dla Młodej Kadry." I viewed that the web site stated " MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ŻEGLARSTWIE KLASYCZNYM I KAJAKARSTWIE SZKÓŁ ŚREDNICH - WROCŁAW 2018." They also said " Zapraszam na II mistrzostwa Wrocławia szkół średnich w żeglarstwie i kajakarstwie. Mamy szalony łamiący szablonowe i stereotypowe myślenie pomysł wynikający z prawie 30 letnich doświadczeń. Pomysł jest tak szalony że jestem przekonany że się uda."

SEE SUBSEQUENT WEB PAGES

Fundacja Ich dom z Płocka pomagamy dzieciom z domów dziecka

Powstała w październiku 1992 r. zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dnia 13. Spełniamy marzenia młodzieży z domów dziecka. Najczęściej młodzież wraca więc do swoich patologicznych środowisk rodzinnych, od których przed laty została odizolowana.

Fundacja Jagoda Niesiemy pomoc osobom poparzonym

Fundacja Jagoda, istniejąca od 2009 roku, pomaga osobom poparzonym i cierpiącym na powikłania w wyniku choroby oparzeniowej. Równocześnie prowadzimy akcje propagujące szkolenia z pierwszej pomocy przy oparzeniach.

Fundacja im. Jacka Kaczmarskiego

Dziękuję za moralne wsparcie, dobre słowo i serde- czną życzliwość. Wiemy, że nie jeste- śmy w tym działaniu sami! To bardzo ważne dla nas i cenne.

Fundacja Kapucyńska

Zapraszamy do spotkania z ludźmi z kolejki na Miodowej. Budujemy dla nich Kapucyński Ośrodek Pomocy. Wtorek, 10 czerwca 2014. Wakacyjny wolontariat na Drabinie Jakuba. Istotą każdego turnusu jest przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem oraz pomoc ludziom niepełnosprawnym pr.

Fundacja Kapucyńska pomoc potrzebującym, ubogim, bezdomnym Chcesz pomóc i nie wiesz jak mądrze pomagać? Fundacja Kapucyńska mądrze pomaga ubogim, bezdomnym, potrzebującym. Prowadzimy Wolontariat w Warszawie, zapewniamy pożyteczne spędzanie czasu,

Bez i Domnych Szturm Do Nieba. Aniceta Koplińskiego Jałmużnika w budowie. Aniceta Koplińskiego Jałmużnika rośnie jak na drożdżach! Widok budynku od ulicy Kapucyńskiej. Odwiedź nasz sklep internetowy i kup mydełko Nadzieja.